O mnie

SPEŁNIAM TIULOWE MARZENIA !


Pragnę zaznaczyć, iż nie jestem sklepem internetowym z gotowymi ubraniami w magazynie, a projektantem i szyję dla Was i na Wasze zamówienie, które składacie za pośrednictwem platformy sprzedażowej, na której teraz jesteście.

Zapytacie, a jaka to różnica ?

Już wyjaśniam, kiedy zrobisz zakupy tutaj, ja otrzymuje powiadomienie o tym co chciałabyś ode mnie otrzymać, spisuję kartę szycia, zbieram z półek belki z materiałami i przystępujemy do krojenia, a następnie szycia ubrań specjalnie dla Ciebie. Czyli nie kupujesz tutaj produktu, a kupujesz usługę uszycia Twojego zamówienia.

Możesz poprosić mnie o uszycie na miarę Twojej TUTU Princess, wtedy musisz wykupić dodatkową usługę , znajdziesz ją tu : 

https://tutuprincess.pl/kategoria/akcesoria/szycie-na-miare-stworzenie-indywidualnej-formy-krawiecki... 

wiąże się to ze stworzeniem indywidualnej formy pod Twoje wymiary, które najlepiej jak napiszesz w uwagach lub w mailu do mnie.


Projektantka

Magdalena Maria Bolesławska
Zostało to uregulowane w

"Art. 38 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

(…)

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb" 

Ustawy o prawach konsumenta ( Dz.U. 2014 poz. 827)


.

.

.

Polub i zaobserwuj mnie :
Fb : https://www.facebook.com/TUTUPrincessFashion/
Insta : @tutuprincess.pl @mmboleslawska